Kanserle mücadele eden Tanyeli, hastane masraflarını kapatan Zara ile bir araya geldi

Bir döneme damga vuran ünlü oryantal Tanyeli, haziran ayında sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurmuş ve pankreas kanseri olduğunu öğrenmişti. Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan Tanyeli’nin kemoterapi tedavisine vakit kaybetmeden, özel bir hastanede başlanmıştı.

Ünlü isim, her fırsatta pozitif olduğunu ve kanseri yeneceğini belirtmiş, sevenlerinden sık sık dua istemişti. Tanyeli, tedavi sürecinde İtalya ve Fransa’da düzenlenen defile organizasyonlarında podyuma çıkarak moralinin yerinde olduğunu da sevenlerine göstermişti.

TEDAVİYE KÜBA’DA DEVAM EDECEK

“Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah’ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum” diyen Tanyeli’nin İstanbul’daki tedavisi, geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Dansçının tedavisinin devamı için Küba’ya gitmesine karar verilmişti.

HASTANE MASRAFLARINI KAPATTILAR

Cumartesi gecesi Küba’ya uçacak olan 52 yaşındaki Tanyeli’ye, sanatçı dostlarından büyük bir jest geldiği ise geçtiğimiz gün ortaya çıkmıştı. Yakın arkadaşları Zara, Hakan Altun ve Haluk Levent’in, ünlü ismin İstanbul’da tedavi gördüğü hastanenin masraflarını kapatmıştı.

“CANDIR, BİR BAŞKADIR RUHU”

Tanyeli, bu büyük jestin ardından arkadaşı Zara ile bir araya geldi. Birlikte çekilen karelerini 93.6 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaşan dansçı, şu ifadeleri kullandı:

Candır can, bir başkadır ruhu. Bugün ziyaretime geldi, yüzümü güldürdü. Yaptığın jestin anlamı çok büyük, Allah senden razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir