Eminönü’deki sokak röportajında ilginç anlar… Vatandaşlar birbirine girdi

Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken, seçimlerle ilgili yapılan sokak röportajında ilginç anlar yaşandı. Kısır Döngü isimli Youtube kanalının İstanbul Eminönü’de yaptığı sokak röportajında vatandaşlar birbirine girdi.

Seçimlerle ilgili yapılan sokak röportajında gündem ekonomi oldu. Erdoğan’ı destekleyen bazı vatandaşlar ekonominin iyi olduğunu savunurken, diğer vatandaşlar ekonominin iyi olmadığını söyleyerek karşı çıktı. Röportajda Erdoğan’ı desteklediğini belirten bir vatandaş, zamlarla ilgili “Çarşıya pazara çıkamıyoruz.” yorumunu yaparken, başka bir vatandaş “Şükretmemiz lazım. Zenginlik var. Evde kaç çift ayakkabın var?” ifadelerini kullandı. Ardından ekonomiden yakınan vatandaş, “Kanım aksa AKP” ifadelerini kullanırken, diğer vatandaş da destek verdi.

Başka bir röportajda ise “5 liraya ekmek mi olur?” diyen vatandaşlarla, diğer vatandaşlar arasında tartışma çıktı. Vatandaşlar arasındaki tartışmada konular çeşitlenirken, yaşlı bir vatandaş “Terbiyesiz! Cumhuriyet sayesinde hepimiz böyle yürüyoruz. Ben Ecevit zamanında askerliğe başvurdum.” diye tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir